Vitriool voor gevorderden 9789044605587
Laagste prijs
Tweedehands € 12.88

- Je betaalt veilig aan Bookmatch via iDEAL
- Boek niet naar wens, stuur het terug.
- 21268 klanten geven een 9.0 gemiddeld en 98% beveelt Bookmatch aan
Meer tweedehands aanbod Vitriool voor gevorderden
Staat van het boek
Als nieuw
4 maanden geleden aangeboden
"SPLINTERNIEUWE hardcover, ongelezen. 256 blz., 13x17.
Uitgeverij Prometheus, A'dam, 2004.
PRIJS IS INCLUSIEF VERZENDKOSTEN binnen Nederland.
INFO: Tom Lanoye bewijst in zijn tweede verzamelbundel columns, essays en polemieken dat politieke betrokkenheid en leesbaarheid uitstekend samen kunnen gaan. Zijn boodschap is politiek van aard, over welk onderwerp hij het ook heeft (al heeft hij het in deze bundel voornamelijk over wereld- en stadspolitieke zaken).
De bundel sluit af met De zaak Smegma, over een aanvaring die Lanoye had met het VLD-provincieraadlid Danny Smagghe (Smegma, dus). Deze Smagghe kan rekenen op alle vitriool die Lanoye in huis heeft. In een messcherpe stijl legt hij de hypocrisie van Smagghe bloot, en doet hij aan het eind in een moeite door een oproep om hem, Lanoye, strafrechtelijk te vervolgen omdat hij Smagghe heeft beledigd.
Dit kenmerkt Lanoye, die zich niet alleen niet monddood laat maken, maar ook tot op het laatst waardig gebruik blijft maken van 'het vrije woord' - een gegeven dat niet kan functioneren zonder een 'wetgevende instantie'. Chretien Breukers"
Verkoper

Somar van der Aa
Verstuurt meestal binnen 1 dag
- Literatuur, maatschappij, Overig instituut
Prijs (Incl. Kopersbescherming en verzenden)
€ 12.88
